Admin

Grupa Superwizyjna dla Nauczycieli


periodCzas trwania
Spotkania w godz. 17.00-20.00, w środy:
26 września,
24 października,
14 listopada,
12 grudnia.
placeLokalizacja
Przedszkole Świetlik Montessori
Wał Miedzeszyński 646 bud.III
Warszawa
priceCena
400 zł (zniżka 5% dla dwóch lub więcej nauczycieli z tej samej placówki)
nbHoursLiczba godzin
12
nbPlacesLiczba miejsc
10
recruitmentDateRekrutacja
18.09.2018 r
bankingDataDane do przelewu
nr konta 07 1160 2202 0000 0002 5898 2530, Stowarzyszenie Montessori bez Granic,
ul. Królewicza Jakuba 36, 02-956 Warszawa. W tytule przelewu prosimy podać nazwę warsztatu oraz imię i nazwisko osoby, za którą wnoszona jest opłata.
leaderProwadząca
Karolina Mieczkowska
contactKontakt
zgloszenie@montessoribezgranic.edu.pl

Rezerwacją miejsca na warsztacie jest wpłata I raty (200 zł) na konto. W razie rezygnacji z udziału opłata nie ulega zwrotowi. 

Opis


Z niektórymi trudnymi sytuacjami w pracy nauczyciela radzimy sobie od ręki, inne ciążą nam i odbierają energię do pracy. Aby lepiej radzić sobie z jednymi i drugimi, dzielić się doświadczeniami, wymieniać pomysły, wspólnie proponować rozwiązania, zapraszamy do udziału w grupie superwizyjnej dla nauczycieli.

Grupa zajmie się tematami takimi jak: relacje z rodzicami, komunikacja w zespole, dbanie o siebie w codziennym natłoku obowiązków oraz, oczywiście, tematami zgłoszonymi przez uczestników. Uwzględniona będzie specyfika pracy w placówkach o niedyrektywnym podejściu do dziecka.

Prowadząca


Karolina Mieczkowska - Psycholog, psychoterapeuta i trener umiejętności psychospołecznych. Absolwentka całościowego szkolenia psychoterapeutycznego, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, a także wielu kursów i szkoleń specjalistycznych.

Jako psychoterapeuta pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi i młodzieżą, a także parami i rodzinami. Prowadzi zajęcia z psychologii rozwojowej dzieci na kursie Montessori, warsztaty wychowawcze dla rodziców oraz obserwację dzieci przedszkolnych.